0940 649905
Herlianska 60, Košice

Koronavírus

Vážení pacienti a zákazníci.

Prosíme Vás o :
➡️o trpezlivosť
➡️o rešpektovanie hygienických opatrení
➡️o pochopenie, že nie všetok tovar je dostupný

Tento stav nenastal našou vinou, ale z niektorých druhov tovaru je na trhu nedostatok.

Ak by boli rúška dostupné na skladoch veľkodistribútorov, mali by sme ich na sklade aj my. Ak máte možnosť a trochu šikovnosti skúste si nejaké  rúška vyrobiť  sami, z niečoho čo máte doma. Využite rôzne videá na internete a buďte kreatívni. Hocijaká ochrana je lepšia ako žiada.

Sme zdravotnícki pracovníci rovnako ako lekári, sestričky, opatrovatelia, záchranári, sanitári, a aj my sa snažíme a robíme všetko pre Vás, pre Vaše zdravie a zdravie Vašich blízkych. Tak berte ohľad prosím aj na nás, tiež sme len ľudia, tiež sa môžeme nakaziť. A ak k tomu  dôjde, ostaneme doma a lekáreň bude zavretá. Potom už nebudete mať kam chodiť nakupovať lieky a doplnky.

Preto Vás prosíme,  rešpektuje  nariadenia

              VSTUPUJTE DO LEKÁRNE LEN S OCHRANNÝM RÚŠKOM

              Maximálny počet zákazníkov súčasne v lekárni –  štyria

Kto nemá rúško, môže zazvoniť na pohotovostné okienko a bude vybavený tam. Prosím pochopte, že sa snažíme vybavovať Vás a Vaše požiadavky, okrem toho objednávame a prijímame tovar.
Aj pre nás je toto obdobie ťažké, frustrujúce, ale sme tu pre Vás a robíme čo je v našich silách, preto v plnom rozsahu a bez pripomienok rešpektujte podmienky a pravidlá vstupu do lekárne.
Rovnako ako sa cítite ohrození VY, takisto sme ohrození aj MY v lekárni a to tisíckrát viac. Prosíme Vás  používajte rúška a chráňte SEBA a aj NÁS.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

hore